کاربردی ترین راهکار رفع سریع پُف زیر چشم به سبک مادربزرگ ها/ قدیمی ها همیشه کارشون درسته👌

انتشار 9 اسفند 1402

جذاب ترین ها: مادربزرگ ها همیشه راه های خلاقانه و جالبی برای حل هر مشکلی دارند. فقط کافی است سری به آشپزخانه بزنند و با یک کاسه و چند میوه و چند روغن با یک معجون زیبایی برگردند. دیگر نه خبری از جوش هست و نه رد و اثری از آکنه و سیاهی دور چشم.

کاربردی ترین راهکار رفع سریع پُف زیر چشم به سبک مادربزرگ ها/ قدیمی ها همیشه کارشون درسته👌

به گزارش جذاب ترین ها، مادربزرگ ها همیشه با مواد شیمیایی و آرایشی مخالف هستند، برای همین هم از هر مواد طبیعی و ارگانیکی که در خانه پیدا می شود، استفاده می کنند و بهترین ماسک ها و کرم های طبیعی را می سازند.

این پف های دور چشم و حلقه های سیاهی که پایین چشم است، کابوس هر خانمی قبل از آرایش کردن یا بعد از بیدار شدن از خواب است. اگر از خواب بیدار شدید و دیدید چشم های تان پف کرده و حلقه های دور آن سیاه تر از همیشه شده، بهتر است خونسردی تان را حفظ کنید و یک عدد سیب زمینی و یک پیمانه شیر را روی میز بگذارید.

پف دور چشم


حالا سیب زمینی را رنده کنید و با شیر خوب هم بزنید و با یک پنبه تمیز روی چشم های تان بگذارید، یعنی چشم های تان را برای 10 دقیقه ببندید و بعد این مخلوط جادویی را روی چشم های تان بگذارید. بعد از 10 دقیقه این مواد را از روی چشم ها بردارید و با آب ولرم بشویید. حالا خودتان را در آینه نگاه کنید. دیگر خبری از پف و آن لکه های پر رنگ نیست. البته لکه های سیاه با یک بار گذاشتن این مخلوط ازبین نمی رود. حداقل هفته ای یک بار این مخلوط را روی چشم هایتان بگذارید و تاثیر مثبت آن را ببینید.

1 دیدگاه
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
شهرام
1 ماه پیش
عله
تازه ترین عناوین