ترکیب معجزه گر، تقویت سیستم ایمنی بدن/ ترفندی برای قوی بودن بدن در برابر بیماری ها

انتشار 11 اسفند 1402

جذاب ترین ها: اگر خواص معجزه گر این سه ترکیب گیاهی را بدانید، هر روز آن را مصرف می کنید!

ترکیب معجزه گر، تقویت سیستم ایمنی بدن/ ترفندی برای قوی بودن بدن در برابر بیماری ها

به گزارش جذاب ترین ها، توجه به پاکیزگی برای سیستم ایمنی ضروری است که به کل بدن کمک می کند تا با هم کار کند و تعادل را حفظ کند. ورزش منظم و عدم وقفه در نظافت دهان، دست ها و بدن از جمله عوامل حمایت کننده هستند. از سوی دیگر، متخصصان تاکید می کنند که می توان از سبزیجات و میوه ها و همچنین ادویه ها برای تقویت سیستم ایمنی حمایت کرد. در اینجا نیز با خواص ترکیب زنجبیل، زردچوبه و دارچین مواجه می شویم که ایمنی بدن را مانند فولاد می کند.

پس خواص ترکیب زنجبیل، زردچوبه و دارچین چیست؟ چگونه تهیه می شود؟ ما در این مطلب فواید و دستور تهیه مخلوط زنجبیل، زردچوبه و دارچین را برای شما گردآوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

دارچین و زنجبیل

خواص ترکیب زنجبیل، زردچوبه و دارچین :

در دوره هایی که فکر می کنید سیستم ایمنی بدنتان ضعیف شده است، یک قاشق از این مخلوط را در یک لیوان آب جوش بریزید. بعد از 5 دقیقه مصرف شود

دستور تهیه مخلوط زنجبیل، زردچوبه و دارچین

مواد:

500 گرم زنجبیل تازه

250 گرم زردچوبه تازه

1 قاشق غذاخوری عسل دارچین

آماده سازی:

زنجبیل پوست کنده شده را از خردکن رد کنید. لازم نیست آن را صاف کنید، می توانید آن را تکه تکه شده بگذارید. 250 گرم زردچوبه را از خردکن رد کنید و در ظرفی بریزید. یک قاشق غذاخوری عسل دارچین اضافه و مخلوط کنید تا قوام مارمالاد به دست آید. می توانید مخلوط آماده شده را به شیشه منتقل کرده و به مدت طولانی در یخچال نگهداری کنید.

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین