ترفند کاربردی برای برق انداختن یخچال فقط در چند دقیقه

انتشار 10 اسفند 1402

جذاب ترین ها:

ترفند کاربردی برای برق انداختن یخچال فقط در چند دقیقه

به گزارش جذاب ترین ها، همانطور که میدانید یخچال یکی از مهم ترین وسیله ها در آشپز خانه می باشد و تمیزی و بهداشت آن بسیار حائز اهمیت است و همیشه باید آن را مرتب و تمیز نگه داریم ولی یک سوال اینکه چطور به بهترین شکل ممکن یخچال فریزر خود را تمیز کنیم؟ در ادامه این بخش نکته ای مهم در ارتباط با تمیز کردن لکه های یخچال در اختیار شما قرار می دهیم.

قفسه ها، کشوها و سایر سطوح یخچال را با دستمال پاک کنید، سپس با اسکاج شروع به تمیز کردن سطوح کنید.

برای شستن لکه های قوی از مصرف آب گرم و آمونیاک اسید نترسید. بگذارید قفسه های شسته شده کاملا خشک شود، سپس آن را سرجای خود قرار دهید. درون یخچال را با یک پارچه یا اسفنج پاک کنید، هرگز با صابون این کار را انجام ندهید، چرا که غذا بوی آن را به خود جذب می کند.

برای شستن داخل و درب های یخچال، 2قاشق غذاخوری جوش شیرین ، 1/4لیوان آب داغ ،یک لیوان سرکه سیب را با یکدیگر ترکیب کنید و سپس لکه ها را با این مواد پاک کنید. می توانید از خمیردندان نیز استفاده کنید که براحتی لکه ها را پاک می کند. مطمئن شوید که داخل درهای فریزر را کاملا پاک کردید، این کار را با 1/2آب و 1/2سرکه انجام دهید، بیش از این میزان به یخچال آسیب می زند.قبل از قرارگیر دادن قفسه ها در یخچال آنها را خشک کنید با پارچه ای تمیز قفسه ها را پاک کنید و آنها را درون یخچال بگذارید.

تمیز کردن یخچال

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین