بزرگترین تحقیر اتومبیل سازی رولز رویس در تاریخ!/ پادشاهی که رولز رویس گران قیمت و لوکس را خودرو های حمل زباله اش کرد!

انتشار 18 اردیبهشت 1403

جذاب ترین ها: پادشاه کشور هند به دلیل تحقیر و مسخره کردن او در هنگام سفر با لباس های معمولی نمایدگی رولز رویس در انگلستان 10 دستکاه از آنرا خریده و آنهارا به عنوان ماشین های حمل زباله به کار گرفت.

بزرگترین تحقیر اتومبیل سازی رولز رویس در تاریخ!/ پادشاهی که رولز رویس گران قیمت و لوکس را خودرو های حمل زباله اش کرد!

به گزارش جذاب ترین ها، در سال 1920، جای سینگ پرابهاکار با لباس های معمولی به نمایشگاه رولز رویس در لندن رفت و از او خواست چند ماشین را ببیند. اما فروشندگان به او توجهی نکردند و با بی‌رحمی با او رفتار کردند، زیرا فکر می‌کردند او یک هندی فقیر است که توانایی خرید ماشین‌های گران قیمت آنها را ندارد. جی سینگ پرابهاکار عصبانی شد و نمایشگاه را ترک کرد.او سپس با لباس سلطنتی خود و همراهانش به نمایشگاه بازگشت. او با فرش قرمز و استقبال باشکوه کارکنان مواجه شد و کارکنان متوجه اشتباه خود شدند. سپس جی سینگ پرابهاکار تمام شش خودروی نمایش داده شده را خرید و هزینه آنها را در محل پرداخت کرد. او همچنین دستور داد چهار خودروی دیگر به هند تحویل داده شود.

رولز رویس
هنگامی که خودروها به هند رسیدند، جای سینگ پرابهاکار آنطور که انتظار می رفت از آنها برای استفاده شخصی خود استفاده نکرد.در عوض، او به شهرداری دهلی نو دستور داد تا از آنها برای جمع آوری و حمل زباله استفاده کند. او می خواست شرکت رولز رویس را تحقیر کند و به آنها نشان دهد که خودروهای آنها شایسته احترام او نیستند.او همچنین می خواست به آنها درسی بدهد که مردم را از روی ظاهرشان قضاوت نکنند.

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین