این دکوری ها رو کنار تلویزیون نچین!/ بدترین چیدمان فضای اطراف تلویزیون

انتشار 10 اسفند 1402

جذاب ترین ها: در هر خانه ای محلی که تلویزیون قرار میگیرد بیشتر از هر جای دیگری مورد توجه است بنابراین باید در چیدمان و دکوراسیون اطراف تلویزیون به نکات مهمی توجه کنید.

این دکوری ها رو کنار تلویزیون نچین!/ بدترین چیدمان فضای اطراف تلویزیون

به گزارش جذاب ترین ها، بهتر است ساعت دیواری را بالای تلویزیون نصب نکنید و یا ساعت ایستاده را کنار تلویزیون قرار ندهید. اگر دوست دارید ساعت دیواری بر روی همان دیوار تلویزیون نصب شود، بهتر است با تلویزیون فاصله داشته باشد.

دکوری خانه

کناف شلوغ، نورپردازی رنگی و پوستر های شلوغ برای دیوار تلویزیون پیشنهاد نمی شود، بهتر است از یک طرح شیک متناسب با سبک خانه استفاده نمایید.

ویترین و آباژور کوتاه

بدترین وسیله در کنار تلویزیون ویترین و آباژور است. اگر خواهان استفاده از آباژور در کنار تلویزیون هستید، از آباژور بلند ولی کمی کوتاه تر از تلویزیون استفاده کنید اما اطراف تلویزیون را با گل و گیاه فراوان شلوغ نکنید.

گل و گیاه زیاد

می‌توانید اطراف تلویزیون را با گیاهان تزئین کنید. گیاهان هم باعث تقویت روحیه و زیبایی محیط می‌شوند و هم انرژی‌های الکتریکی را متعادل می‌کنند. بهتر است یک گل قد بلند که کمی کوتاه تر از تلویزیون است، در کنار آن قرار دهید.

دکور خانه

تابلوهای سنگین و تیره

تابلوهای سنگین و تیره اصلا مناسب دیوار تلویزیون نیست، بهتر است از تابلوهای دکوراتیو با زمینه روشن و ساده استفاده نمایید.

شلف شلوغ

شلف‌ یا قفسه چوبی یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد دکوری زیبا در کنار تلویزیون است. گل‌های پتوس، کتاب‌ها و مجلات، مجسمه‌های هنری را در این قفسه ها جای دهید اما بهتر است اطراف تلویزیون را با این شلف ها خیلی شلوغ نکنید و تعادل را رعایت کنید.

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین