آشنایی با عنصرهای متولدین هر ماه

انتشار 1 بهمن 1402
مطالعه 4 دقیقه

عنصر ماه تولد به خاطر داستان‌های بسیار جالبی که در خود دارد بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. از این رو، مجموعه گالری پرسته هم دستبند طلا بر اساس هر کدام از ماه‌های تولد را طراحی و عرضه کرده است.

آشنایی با عنصرهای متولدین هر ماه

عنصرهای متولدین ماههای مختلف چیست؟

احتمالا شما هم وقتی طالع بینی ماه تولدتان را میخواندید با عبارتی مثل عنصر ماه تولد مواجه شده اید و نمیدانستید این عناصر چه تاثیر ومعنایی دارند، در این مطلب از ساعدنیوز تاثیر این عناصر بر هم را به شما میگوییم، این طالع بینی بر روابط کاری یا ازدواج شما کاملا موثر است. همراه ما باشید.

عنصر متولدین فروردین ماه

عنصر وجود متولد ماه فروردین آتش است.فردی که عنصر وجودی اش آتش است، بسیار پرحرارت، گرم و صمیمی است؛ با ویژگی تغییردهندگی خود می تواند شرایط منفی را به موقعیت های مثبت تبدیل کند. البته خیلی راحت هم می تواند همه چیز را خراب کند، زیرا خیلی سریع از کوره در می رود. گفته می شود آتش نخستین عنصری است که هنگام شکل گیری جهان متولد شد. آن را فعال ترین عنصر اربعه می دانند. رنگ های آن هم قرمز، نارنجی پررنگ و ارغوانی است. آتش را همچنین به عنوان نمادی برای شعله یا خورشید هم استفاده می کنند.آتش توانایی ایجاد تغییر و پاکسازی دارد. این عنصر در عین حال که گرمابخش و زندگی بخش است، قابلیت سوزاندن و ویرانگری نیز دارد.آتش گرما و نور تولید می کند اما به تنهایی نمی تواند زنده باشد.

عنصر متولدین اردیبهشت ماه

عنصر وجود متولد ماه اردیبهشت خاک است.عنصر خاک بسیار فعال و منطقی است و از تجربیات زندگی خود درس می گیرد. چنین فردی به هیچ وجه اهل رویاپردازی های خیالی نیست. اما در عوض برای دستیابی به اهداف منطقی برنامه ریزی و چشم انداز تعریف می کند. عنصر خاک، کاملا خونگرم و صمیمی است. اما وقتی تصمیمی می گیرد هیچ چیزی نمی تواند نظرش را در آن رابطه تغییر دهد.

عنصر متولدین خرداد ماه

عنصر وجود متولد ماه خرداد هوا است.ذهن فردی که عنصر وجودش هواست دائما در حال کار کردن است. این فرد بسیار دوراندیش بوده و چشم انداز وسیعی از اهداف و برنامه های خود دارد. البته عنصر هوا چندان وفادار و سرسپرده نیست و همین امر در روابط عاطفی برای او مشکلاتی پدید می آورد.

عنصر متولدین تیر ماه

عنصر وجود متولد ماه تیر آب است.کسانی که عنصرشان آب است شاید در ظاهر خونسرد و آرام به نظر برسند، اما درون آنها احساسات شدیدی جریان دارد. همچنین افرادی با عنصر وجودی آب، بسیار دلسوز و مهربان هستند و سریعا با دیگران ارتباط برقرار می کند. احساسات آب فراز و فرود دارد و همین باعث می شود گاهی شکننده و بعضی مواقع بی رحم ظاهر شود. آب همیشه در جریان بوده و در زیر پوسته خود فعالیت می کند. وقتی که آب در یک مسیر باریک جریان دارد، شاید بی اثر به نظر برسد. اما امان از روزی که در یک جا جمع و متمرکز شود، آن وقت است که می تواند کوه را هم جابه جا کند.

عنصر متولدین مرداد ماه

عنصر وجود متولد ماه مرداد آتش است.آتش برای زنده ماندن به عناصر دیگر نیاز دارد. در حالی که که هوا سبب بزرگ شدن آتش می شود، خاک می تواند به شعله ور بودن پیوسته و بی نقص آن کمک کند. به این معنی که عنصر آتش بدون اطرافیان نمی تواند شاد و سرزنده باشد و اگر تنها بماند خاموش می شود.

عنصر متولدین شهریور ماه

عنصر وجود متولد ماه شهریور خاک است.خاک ثابت، قابل اعتماد و دائما در حال فعالیت است. کسانی که عنصر وجودی شان خاک است، همین ویژگی ها را دارند. همان طور که نمی توان زمین را از گردش بازداشت، وقتی عنصر خاک تصمیمی می گیرد هیچ چیزی نمی تواند نظرش را در آن رابطه تغییر دهد.

عنصر متولدین مهر ماه

عنصر وجود متولد ماه مهر هوا است.عنصر وجودی افراد متولد مهر هوا بوده و به همین خاطر این افراد می توانند در لحظه تصمیم گیری و بهترین راهکار را پیدا کنند. اما دقیقا مثل هوا هم خیلی سریع تغییر موضع می دهند. بعضی از متولدین این عنصر خیلی منطقی، باهوش و خوش برخوردند. اما در عوض بعضی هایشان هم ممکن است گیج و سرد باشند. عنصر هوا چندان وفادار و سرسپرده نیست.

عنصر متولدین آبان ماه

عنصر وجود متولد ماه آبان آب است.این افراد خیلی هم زود به دیگران اعتماد می کنند که گاهی ممکن است به ضررشان تمام شود. گاهی سنگینی غم دیگران به قدری روی شانه های عنصر آب زیاد می شود که از او انسانی افسرده می سازد.

عنصر متولدین آذر ماه

عنصر وجود متولد ماه آذر آتش است.آتش همان قدر که توانایی ایجاد تغییر و پاکسازی دارد، توان سوزاندن و ویرانگری هم دارد. کسانی که آتش هستند اغلب وفاداری کمی دارند و همیشه در مسیر خواسته ها و تمایلات خود گام بر می دارند.

عنصر متولدین دی ماه

عنصر وجود متولد ماه دی خاک است.به هیچ وجه اهل رویاپردازی نیستند. بعضی وقت ها زیاد از حد محتاط و محافظه کار می شوند. همچنین بسیار گزینشی عمل کرده و اجازه نمی دهند هر کسی از زندگی شخصی آنها مطلع شود. این باعث می شود تا خاک همیشه با وفا و صادق بماند.

عنصر متولدین بهمن ماه

عنصر وجود متولد ماه بهمن هوا است.هوا یک لحظه آرامش ندارد و دائم در حرکت است. بهمن ماهی ها عنصر وجودشان هواست، می توانند در لحظه تصمیم گیری و بهترین راهکار را برای هر مشکل سختی پیدا کنند. این افراد اصولا به سنت بی اعتنا هستند.

عنصر متولدین اسفند ماه

عنصر وجود متولد ماه اسفند آب است.آب وقتی در یک مسیر باریک جریان دارد، شاید بی اثر به نظر برسد. اما امان از روزی که در یک جا جمع و متمرکز شود، آن وقت است که می تواند کوه را هم جابه جا کند. فردی که عنصر وجودی او آب است بسیار دلسوز و مهربان است و بسیار سریع با دیگران ارتباط برقرار می کند.

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
تازه ترین عناوین