عکس های دیدنی از زنان ثروتمند تکزاس در سال 1945

انتشار 1 بهمن 1402

در این عکس ها به وضوح مشخص است که زنان چون همتایان امروزی خود عاشق خرید لباس و جواهرات بوده و آنگونه مشخص است علاقه به مدلهایی که آخرین طراحان مد روانه بازار آن زمان میکردند داشته اند.

عکس های دیدنی از زنان ثروتمند تکزاس در سال 1945

به گزارش جذابترین ها اخیرا تصاویری توسط مجله لایف منتشر شده که نشان میدهد در سال 1945 زنان اشرافی و صنعتگران نفت در شهر تگزاس چگونه پول خود را صرف خرید کردن میکردند. در این عکس ها به وضوح مشخص است که این زنان چون همتایان امروزی خود عاشق خرید لباس و جواهرات بوده و آنگونه مشخص است علاقه به مدلهایی که آخرین طراحان مد روانه بازار آن زمان میکردند داشته اند.

آنها با علاقه به مدلهایی که در سالنهای فروش لباس و پارچه رفت و آمد میکردند نگاه میکردند ،گفته میشود تمام مغازه های این شهر از آخرین طراحیهای دنیا اجناسی در ویترین های خود داشته و زنان شیک پوش این شهر ها میلیونها دلار صرف خرید انواع لباس و جواهرات و کلاه و کفش و دستکش میکرده اند.

کلاهدوزی و فروش کلاه یکی از شغلهای پردرآمد آن زمان به شمار می آمده است و زنان از کلاه به عنوان یکی از مهمترین پوشاک خود استفاده میکردند و بیشتر جنبه اشرافی و تجملاتی داشته است. این زمان را دوران شکوفایی فرهنگ و مد گرایی دانسته اند و گفته میشود صنعت مد و حرفه مدلینگ از این زمان رونق گرفته است.

مهمترین و پر آوازه ترین فروشگاه پوشاک بانوان در آن زمان فروشگاه مارکوس است که در سال 1907 توسط هربرت مارکوس و خواهرش بنا شد و بزرگترین مرکز مد و خرید در زمان خود محسوب میشده است . این فروشگاه بزرگ هم اکنون در 20 ایالت امریکا بیش از 43 شعبه دارد.

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
تازه ترین عناوین