(عکس) میز عسلی های سنگی و گلدان بسیار خوشرنگ خانه بهرام رادان و همسرش، مینا مختاری/ تاثیر حیرت انگیز اکسسوری های آبی رنگ درخانه ای با مبلمان به رنگ خنثی

انتشار 7 فروردین 1403

جذاب ترین ها: مینا مختاری، همسر خوش سلیقه بهرام رادان که به تازگی مادر شده است در صفحه شخصی خود عکسی از دکوراسیون خانه اش را منتشر کرد.

(عکس) میز عسلی های سنگی و گلدان بسیار خوشرنگ خانه بهرام رادان و همسرش، مینا مختاری/ تاثیر حیرت انگیز اکسسوری های آبی رنگ درخانه ای با مبلمان به رنگ خنثی

به گزارش جذاب ترین ها، رنگ خنثی برای مبلمان منزل یکی از محبوب ترین رنگ هاست. شاید به‌خاطر همین دنیای متنوع رنگ‌هاست که گاهی ترجیح می‌دهیم رنگ‌های خنثی را برای مبلمان انتخاب کنیم؛ چون دیگر دغدغه اینکه رنگ با چیدمان خانه هماهنگ است یا نه را نخواهیم داشت.

اما رنگ‌های خنثی به خانه حالتی سرد و بی‌روح می‌دهد و به همین دلیل هم باید برای از بین بردن این بی‌روحی از رنگ‌های دیگر در چیدمان خانه کمک بگیرید. بنابراین باید در کنار مبل‌هایی با رنگ‌های خنثی، باید بتوانید جزییات رنگی به دکوراسیون خود اضافه کنید تا انرژی خانه را بیشتر کنید.

پس اگر رنگ‌های طوسی، خاکستری، بژ، کرم، شیری، پلاتینی، کرومی، شیری را برای مبلمان خانه انتخاب کرده‌اید، این مطلب مخصوص شماست. در این نوشته قصد داریم چند ایده جذاب برای اضافه کردن رنگ به اتاق پذیرایی با مبلمان ختثی ارائه دهیم.

از زرد یا آبی برای مبلمان با رنگ خنثی استفاده کنید

اگر رنگ مبلتان خنثی است می‌توانید با استفاده از کوسن‌ها، فرش یا قاب‌های زرد یا آبی، رنگ را به خانه اضافه کنید.

البته همه رنگ‌ها با رنگ‌های خنثی ترکیب زیبایی را ایجاد می‌کنند اما زرد و آبی چیز دیگری است. سعی کنید کوسن‌هایی با این دو رنگ تهیه نمایید.

اگر به این ترکیب قاب‌ها و اکسسوری‌هایی با طیف رنگی آبی یا زرد هم اضافه کنید که دست به ترکیب برنده زده‌اید.

در ادامه گوشه ای از دکوراسیون خانه بهرام رادان و مینا مختاری را می بینیم که در کنار مبلمان به رنگ خنثی خانه، از فرش و اکسسوری هایی نظیر گلدان آبی استفاده کرده اند.

دکوراسیون خانه بهرام رادان

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین