(عکس/فیلم) با دهکده رویایی ارباب حلقه ها در دنیای واقعی آشنا بشین / از فیلماشم خوشگلتره 😍

انتشار 25 فروردین 1403

جذاب ترین ها: در ادامه تصاویر دهکده رویایی ارباب حلقه ها در دنیای واقعی را مشاهده می کنید.

(عکس/فیلم) با دهکده رویایی ارباب حلقه ها در دنیای واقعی آشنا بشین /  از فیلماشم خوشگلتره 😍

به گزارش جذاب ترین ها، دهکده هابیتون (Hobbiton Movie Set) روستایی باشکوه است که به‌منظور لوکیشن سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت ساخته شد.

این دهکده درون یک مزرعه‌ی خانوادگی در حدود هشت کیلومتری غرب هینورا و 10 کیلومتری جنوب غربی مچاماچا در وایکاتوی نیوزیلند قرار دارد. در مجموع 37 سوراخ یا خانه‌ی هابیتی به همراه باغ‌ها و پرچین‌ها، یک آسیاب و پل دوگانه‌ی قوسی شکل در این مکان ساخته شده است.

بهترین راه برای بازدید از هابیتون، شرکت در تورهای آن محسوب می‌شود. از نکات جالب نیز امکان اقامت شبانه در دهکده و استراحت در مهمانخانه‌ی اژدهای سبز است.

هابیتون، روستایی است که شبیه هیچ دهکده دیگری نیست. اگرچه هابیت‌ها مدت‌ها است ترکش کرده‌اند اما به دست فراموشی سپرده نشده است. سفر به دهکده رویایی هابیتون در نیوزلند می‌تواند یادآور تجربه‌ای با کوله‌باری از خاطره‌های فراموش نشدنی برای شما باشد.

گشت و گذار در بین تپه سرسبز و تماشای خانه‌هایی که هرچند کوچک است اما جزیٔیات معماری ظریفی دارد، حال و هوای هر بیننده‌ای را عوض می‌کند و رویای سفر به سرزمین کوتوله‌ها را ممکن می‌سازد. مزرعه رویایی کوتوله‌ها در نزدیکی شهر کوچک “مچماچا” در شمال نیوزلند قرار گرفته است.

خانه‌های این دهکده که در دل طبیعت پنهان شده است، سقفی از چمن، درهای دایره‌ای شکل و پنجره‌ای رو به طبیعت با منظره‌ای از گل‌های رنگارنگ، درخت‌های متنوع، دریاچه‌ای با آب زلال و آسمانی آبی، غروب زیبا و رویایی که زیبایی آن را چند برابر می‌کند، یادآور یک زندگی هابیتی در دل تپه‌های چمنی است.

هرچند این خانه‌ها برای آدم‌های ریزه میزه ساخته شده ولی در اصل برای انسان‌های معمولی هم مناسب است. تجربه یک سفر متفاوت در این مزرعه رویایی می‌تواند به خاطره‌ای شگفت‌آور برای شما تبدیل شود.

دهکده هابیتون یک مزرعه خانوادگی بود که در دهه 1990 به محلی برای فیلم‌برداری مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها بدل شد. این مجموعه سینمایی، در جنوب غربی ماتاماتا در نیوزیلند واقع شده است...

دهکده هابیتون

دهکده هابیتون

دهکده هابیتون

دهکده هابیتون

دیدگاه ها
  ارسال به دوستان:

پربازدیدها
پربحث ترین ها
نظرات و دیدگاه های کاربران
تازه ترین عناوین